4. POLICEJNÍ KLUB MUSADO PLZEŇ

Vážené uchazečky o kurz sebeobrany pro ženy

Odbor bezpečnosti a prevence kriminality Magistrátu města Plzně otevřel v měsíci září 2011, první dobrovolný kurz sebeobrany pro ženy. V roce 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 kurz probíhal s dalšími skupinami žen a pro velký zájem, pokračuje kurz i nadále. Z důvodu kvalitní výuky a maximálního počtu žen v kurzu tj. 30 žen, žádáme všechny zájemkyně o kurz, aby vytrvaly do ukončení  části kurzu. Kurz se skládá ze tří na sebe navazujících stupňů po 30 hodinách s možností ukončení členství vždy po absolvování daného stupně. Kurz probíhá 2x týdně (středa a čtvrtek od 18.oo hodin), přičemž jedna výuková hodina trvá 90 minut. Podle programu se na tréninku podílí  od dvou do pěti zkušených instruktorů 4. PK Musado Plzeň. Náplň kurzu, metody výcviku a obsah kurzu jsou výstupem zkušenosti a odbornosti hlavních instruktorů 4. PK Musado MCS.

NOVÝ KURZ ZAČNE V ZÁŘÍ 2019. 

  https://www.facebook.com/musadoplzen/

V případě zájmu o kurz nás kontaktujte.

OBSAH a CÍL KURZU:

Cílem kurzu je seznámit ženy s možnými rizikovými situacemi, které přináší každodenní život, najít společně cestu, jak jim předcházet, a v případě, že nastanou, jak je bez újmy zvládat. Instruktoři tohoto kurzu seznámí a naučí ženy, jak se pomocí převážně defenzivních technik ubránit (od nepříjemného obtěžování až po fyzické napadení ze strany agresivního pachatele). 

Obsahem kurzu jsou rovněž strečinková cvičení, cvičení na získání kondice a stability (která jsou nezbytná ke zvládnutí shora uvedených situací) a zaměření se na ovládání obranných technických prostředků a zásad jejich používání.

Fotografie a videa z tréninků naleznete v sekcích: Fotogalerie, Videogalerie nebo https://www.facebook.com/musadoplzen/

Kontakt a informace pro přihlášení na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 602 214 951. popřípadě e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fitsport Jiří Trampota

Narama

Souboj Titánů

Alfa Tactical